Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Będzyn – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

110 000 zł20 600 m² 5,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka w miejscowości Będzyn - Zbyłowice w gminie Ręczno. Teren o powierzchni 20600 mkw. Działka położona w bliskim sąsiedztwie rzeki Pilicy. Działka nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka leśna Ostrów

Ostrów(Będzyn + 16 km)

50 000 zł4 600 m² 10,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Leśna działka blisko rzeki Pilicy. Teren bez miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Miejsce ciche i bardzo spokojne. W najbliższym sąsiedztwie inne nieruchomości leśne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Lubień(Będzyn + 15 km)

140 920 zł21 680 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka ze starym domem i budynkami gospodarczymi w miejscowości Lubień gmina Rozprza. Teren o powierzchni łącznej powierzchni 21 680m2 składa się z pięciu działek. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Daniszewice

Daniszewice(Będzyn + 16 km)

120 000 zł7 996 m² 15,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

| do sprzedania działka w miejscowości Daniszewice Powierzchnia działki 7996m2. Szeroka od drogi 32m. Działka pomiędzy dwiema drogami asfaltowymi. Wodociąg w ulicy. RV - 3973m2 rvi - 4023m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Wólka

Wólka(Będzyn + 25 km)

69 000 zł1 300 m² 53,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na sprzedaż - Wólka, gm. Słupia Konecka Na sprzedaż działki budowlane o powierzchniach 1300 m , położone w miejscowości Wólka w gminie Słupia Konecka. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Topolice

Topolice(Będzyn + 24 km)

139 000 zł4 700 m² 29,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działkę rolno-budowlaną położoną w miejscowości Topolice w gminie Żarnów. Działka z dostępem do drogi asfaltowej, z przyłączem prądu, kanalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Krosno

Krosno(Będzyn + 11 km)

59 000 zł1 346 m² 43,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy - Krosno, gmina Gorzkowice | 1346 m Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 1346 m , zlokalizowaną w miejscowości Krosno (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łęg Ręczyński

Łęg Ręczyński(Będzyn + 5 km)

57 000 zł947 m² 60,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka w Łęgu Ręczyńskim, gmina Ręczno. Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 947 metrów kwadratowych położoną we wsi Łęg Ręczyński nad rzeką Pilicą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Rogi

Rogi(Będzyn + 13 km)

59 000 zł12 500 m² 4,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w miejscowości Rogi, w gminie Wielgomłyny, o powierzchni 12 500 m2. Działka : o pow. 12 500m2 wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Borzykówka

Borzykówka(Będzyn + 25 km)

40 000 zł7 300 m² 5,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duża działka zalesiona w atrakcyjnej cenie! prezentuje; aleja Nieruchomości Przedstawiamy nieruchomość położoną w gminie Żytno, powiecie Radomszczańskim, województwie Łódzkim. Od.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij